Padalinkite pensiją skyrybų metu

Vyriausybė nori automatiškai padalyti pensiją skyrybų atveju. Nyderlandų vyriausybė nori pasirūpinti, kad besiskiriantys partneriai automatiškai įgytų teisę gauti pusę vienas kito pensijos. Nyderlandų socialinių reikalų ir užimtumo ministras Wouteris Koolmeesas nori aptarti pasiūlymą antrojoje rūmuose 2019 m. viduryje. Artimiausiu metu ministras ketina išsamiau parengti pasiūlymą kartu su rinkos dalyviais, tokiais kaip pensijų verslas, rašė jis. laiške antrajai kolegijai.

Šiuo metu partneriai turi dvejus metus reikalauti savo pensijos dalies

Jei per dvejus metus jie nepretenduos į pensijos dalį, jie turės tai susitarti su savo buvusiu partneriu.

'' Skyrybos yra sunki situacija, kai jūs daug galvojate, o pensija yra sudėtinga tema. Padalijimas gali tapti ir turėtų būti ne toks sudėtingas. Tikslas - geriau apsaugoti pažeidžiamus partnerius “, - sakė ministras.

https://www.nrc.nl/nieuws/2018/03/09/kabinet-wil-pensioenen-automatisch-verdelen-bij-scheiding-a1595036

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.