Kova su skyrybomis

Kova su skyrybomis

Kova su skyrybomis yra nemalonus įvykis, apimantis daug emocijų. Šiuo laikotarpiu svarbu tinkamai sutvarkyti keletą dalykų, todėl svarbu pasikviesti tinkamą pagalbą.

Deja, praktikoje dažnai nutinka taip, kad būsimi buvę partneriai nesugeba susitarti kartu. Šalys tam tikrais klausimais kartais gali būti visiškai priešingos viena kitai. Tokiais atvejais tarpininkavimas negalės pasiūlyti sprendimo. Jei partneriai jau iš anksto žino, kad negalės susitarti kartu, protinga nedelsiant pasikviesti šeimos advokatą. Tinkama pagalba ir palaikymas sutaupys daug laiko, pinigų ir nusivylimo. Savo advokatas bus visiškai pasiryžęs jūsų interesams. Jūsų būsimas buvęs partneris tikriausiai turės savo advokatą. Tuomet teisininkai pradės derybas. Tokiu būdu advokatai stengsis pasiekti geriausią savo klientams. Per teisininkų derybas abu partneriai savo ruožtu turės ką nors duoti ir imti. Tokiu būdu išsiskiriančios pozicijos dažniausiai išsprendžiamos ir išdėstomos skyrybų sutartyje. Kartais partneriams vis nepavyksta susitarti, nes jie nėra pasirengę eiti į kompromisus. Tokiu atveju tarp šalių gali atsirasti erzinančių skyrybų.

Kova su skyrybomis

Problemos kilus kovai dėl skyrybų

Skyrybos niekada nėra linksmos, tačiau kovojančių skyrybų atveju tai eina kur kas toliau. Dažnai kovos skyrybų metu purvas mėtomas pirmyn ir atgal. Vakarėliai kartais stengiasi padaryti viską, kad vieni kitiems trukdytų. Tai dažnai apima keiksmažodžius vienas kitam ir abipusius kaltinimus. Tokios skyrybos dažnai gali užtrukti be reikalo ilgai. Kartais skyrybos trunka net metus! Be emocijų, šios skyrybos patiria ir išlaidų. Skyrybos šalims yra tiek fiziškai, tiek psichiškai varginančios. Kai dalyvauja ir vaikai, kovos skyrybos išgyvenamos kaip dar labiau erzinančios. Vaikai dažnai tampa skyrybų aukomis. Štai kodėl svarbu padaryti viską, kad būtų išvengta kovos su skyrybomis.

Kova su skyrybomis su vaikais

Daugelyje kovų dėl skyrybų vaikai naudojami kaip priemonė kovai tarp tėvų. Dažnai kyla net grėsmė nerodyti vaikų kitam iš tėvų. Vaikams yra naudinga, jei abu tėvai bando užkirsti kelią skyryboms. Vaikai gali patirti daug žalos dėl kovos su skyrybomis ir kartais gali patekti į lojalumo konfliktą. Mumija pasakoja jiems, ką tėtis daro blogai, o tėtis - priešingai. Tyrimai rodo, kad kovoje su skyrybomis dalyvaujančių tėvų vaikai patiria daugiau problemų nei išsiskyrusių tėvų vaikai. Padidėja emocinių problemų ir depresijos rizika. Rezultatai mokykloje gali pablogėti, o vėliau vaikas labiau linkęs užmegzti santykius. Šalių, tokių kaip mokytojai, šeimos nariai, draugai ir agentūros, tinklas dažnai įsitraukia į kovą su skyrybomis. Todėl kova dėl skyrybų daro psichologinį poveikį vaikams. Juk jie yra tarp abiejų tėvų. Rumunijos šeimos teisės advokatai Law & More todėl patarkite padaryti viską, kas įmanoma, kad išvengtumėte skyrybų. Tačiau mes suprantame, kad kai kuriais atvejais kova su skyrybomis neišvengiama. Tokiais atvejais galite kreiptis į šeimos teisės advokatus Law & More.

Konsultacijos kovos skyrybų atveju

Kovos atveju skyrybos yra labai svarbios. Štai kodėl patariama samdyti gerą advokatą, kuris teisingai gali rūpintis jūsų interesais. Svarbu, kad jūsų advokatas ieškotų sprendimo ir padarytų viską, kad kuo greičiau užbaigtumėte kovą dėl skyrybų, kad galėtumėte tęsti savo gyvenimą.

Ar esate susijęs su (kova) skyrybomis? Nedvejodami susisiekite su šeimos advokatais Law & More. Esame pasirengę palaikyti ir padėti jums šiuo erzinančiu laikotarpiu.

Law & More