Kiekvienas turi saugoti Nyderlandus skaitmeniniu požiūriu

Kaip teigia „Cybersecuritybeeld Nederland 2017“, visi turi saugoti Nyderlandus skaitmeniniu būdu.

Labai sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto. Tai palengvina mūsų gyvenimą, tačiau, kita vertus, kelia daug rizikos. Technologijos sparčiai tobulėja, o kibernetinių nusikaltimų dažnis auga.

Kibernetinis saugumas

Dijkhoffas („Nederlands“ valstybės sekretoriaus pavaduotojas) leidinyje „Cybersecuritybeeld Nederland 2017“ pažymi, kad Nyderlandų skaitmeninis atsparumas nėra atnaujintas. Pasak Dijkhoffo, visi - vyriausybė, verslas ir piliečiai - privalo saugoti Nyderlandus skaitmeniniu būdu. Viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimas, investicijos į žinias ir tyrimus, specialaus fondo sukūrimas - tai yra svarbiausios dėmesio sritys kalbant apie kibernetinį saugumą.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.