Europos Komisija nori, kad tarpininkai informuotų…

Europos Komisija nori, kad tarpininkai informuotų juos apie mokesčių vengimo būdus, kuriuos jie sukuria savo klientams.

Šalys dažnai praranda mokesčių pajamas dėl tarpvalstybinių fiskalinių konstrukcijų, kurias mokesčių konsultantai, buhalteriai, bankai ir teisininkai (tarpininkai) sukuria savo klientams. Siekdama padidinti skaidrumą ir leisti mokesčių institucijoms susigrąžinti tuos mokesčius, Europos Komisija siūlo, kad nuo 1 m. Sausio 2019 d. Šie tarpininkai būtų įpareigoti pateikti informaciją apie tas konstrukcijas, kol jas dar neįgyvendins jų klientai. Pateikti dokumentai bus prieinami mokesčių institucijoms ES duomenų bazėje.

Taisyklės yra išsamios

Jie taikomi visiems tarpininkams, visoms statyboms ir visoms šalims. Tarpininkams, kurie nesilaiko šių naujų taisyklių, bus taikomos sankcijos. Pasiūlymą bus siūloma tvirtinti Europos Parlamentui ir Tarybai.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.