Olandijos aukštos kvalifikacijos migrantų programa 2018 - vaizdas

Olandijos aukštos kvalifikacijos migrantų programa 2018 m

Olandijos darbo rinka tampa vis labiau tarptautinė. Olandijos organizacijose ir įmonėse auga tarptautinių darbuotojų skaičius. Žmonėms iš ne Europos Sąjungos šalių galima atvykti į Olandiją kaip aukštos kvalifikacijos migrantą. Bet kas yra aukštos kvalifikacijos migrantas? Aukštos kvalifikacijos migrantas yra aukštos kvalifikacijos užsienietis, turintis ne ES ir Šveicarijos šalies pilietybę, norintis atvykti į Olandiją, kad prisidėtų prie mūsų žiniomis pagrįstos ekonomikos.

Kokios sąlygos priimti aukštos kvalifikacijos migrantą?

Jei darbdavys nori į Olandiją atvežti aukštos kvalifikacijos migrantą, darbdavys turės būti pripažintas referentas. Norėdamas tapti pripažintu referentu, darbdavys turės pateikti prašymą Imigracijos ir naturalizacijos tarnybai (IND). Po to IND nuspręs, ar darbdavys bus kvalifikuotas kaip pripažintas referentas. Referento pripažinimas reiškia, kad verslą IND laiko patikimu partneriu. Pripažinimas turi skirtingus pranašumus:

  • Darbdavys gali naudoti pagreitintą aukštos kvalifikacijos migranto priėmimo procedūrą. Vietoj trijų ar penkių mėnesių IND siekia priimti sprendimą dėl prašymo per dvi savaites. Jei reikia leidimo gyventi ir įsidarbinti, tai bus septynios savaitės.
  • Darbdaviui reikės nusiųsti mažiau įrodymų dokumentų IND. Daugeliu atvejų pakaks atskiro pareiškimo. Darbdavys nurodo, kad darbuotojas užsienietis atitinka visas priėmimo ir gyvenimo Nyderlanduose sąlygas.
  • Darbdavys turi fiksuotą kontaktinį centrą IND.
  • Be sąlygos, kad darbdavį reikia pripažinti IND referentu, darbdaviui taip pat taikoma minimalaus atlyginimo sąlyga. Tai susiję su minimalia darbo užmokesčio suma, kurią Nyderlandų darbdavys turės sumokėti darbuotojui ne Europos.

Kasmet šie minimalūs atlyginimai įsigalioja nuo sausio 1 d. Socialinių reikalų ir užimtumo ministerija, remdamasi naujausiais darbo užmokesčio pagal kolektyvinę darbo sutartį indekso skaičiais, kuriuos paskelbė Centrinė statistikos agentūra. Šio metinio pakeitimo teisinis pagrindas yra Užsieniečių užimtumo įstatymo įgyvendinimo dekreto 1d straipsnio 4 dalis.

Nuo 1 m. Sausio 2018 d. Darbdaviai turi atitikti naujas minimalaus darbo užmokesčio sąlygas, kad galėtų naudotis aukštos kvalifikacijos migrantų sistema. Remiantis Centrinės statistikos agentūros informacija, sumos padidinamos 1.85 proc., Palyginti su 2017 m.

Law & More