Vartotojų apsauga ir bendrosios sąlygos

Verslininkai, kurie parduoda produktus ar teikia paslaugas, dažnai naudojasi bendrosiomis nuostatomis ir nuostatomis, norėdami reguliuoti santykius su prekės ar paslaugos gavėju. Kai gavėjas yra vartotojas, jis naudojasi vartotojų apsauga. Vartotojų apsauga sukurta siekiant apsaugoti „silpną“ vartotoją nuo „stipraus“ verslininko. Norint nustatyti, ar gavėjas naudojasi vartotojų apsauga, pirmiausia reikia apibrėžti, kas yra vartotojas. Vartotojas yra fizinis asmuo, kuris neužsiima laisva profesija ar verslu, arba fizinis asmuo, kuris veikia ne savo versle ar profesinėje veikloje. Trumpai tariant, vartotojas yra tas, kuris perka produktą ar paslaugą nekomerciniais, asmeniniais tikslais.

Vartotojų apsauga

Vartotojų apsauga, atsižvelgiant į bendrąsias sąlygas, reiškia, kad verslininkai negali tiesiog įtraukti visko į savo bendrąsias sąlygas ir sąlygas. Jei nuostata yra nepagrįstai našta, ši nuostata netaikoma vartotojui. Į Nyderlandų civilinį kodeksą įtrauktas vadinamasis juodasis ir pilkasis sąrašas. Į juodąjį sąrašą įtrauktos nuostatos, kurios visada laikomos nepagrįstai sunkiomis, o pilkosiose - nuostatos, kurios paprastai (tikėtina) yra nepagrįstai sunkios. Jei yra nuostata iš „pilkojo sąrašo“, įmonė turi įrodyti, kad ši nuostata yra pagrįsta. Nors visada rekomenduojama atidžiai perskaityti bendrąsias taisykles ir sąlygas, vartotojas taip pat yra apsaugotas nuo nepagrįstų Nyderlandų įstatymų nuostatų.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.