Dėl nerimą keliančios finansinės padėties ir kitų sąlygų, kai įmonės nebegali sumokėti savo kreditoriams, įmonė gali bankrutuoti. Bankrotas gali tapti košmaru bet kam. Kai jūsų įmonė turi finansinių problemų, labai svarbu kreiptis į bankroto advokatą. Nesvarbu, ar tai būtų skundas dėl bankroto, ar gynimasis dėl bankroto paskelbimo, mūsų bankroto advokatas gali patarti, kaip pasirinkti geriausią požiūrį ir strategiją. Law & More padeda bankrutuojančių šalių direktoriams, akcininkams, darbuotojams ir kreditoriams. Mūsų komanda stengiasi imtis priemonių siekdama apriboti bankroto pasekmes.

AR BŪTINAI GAUTI TEISINĖS PARAMOS?
PRAŠAU SUSISIEKTI LAW & MORE

Bankroto teisininkas

Dėl nerimą keliančios finansinės padėties ir kitų sąlygų, kai įmonės nebegali sumokėti savo kreditoriams, įmonė gali bankrutuoti. Bankrotas gali tapti košmaru bet kam. Kai jūsų įmonė turi finansinių problemų, labai svarbu kreiptis į bankroto advokatą. Nesvarbu, ar tai būtų skundas dėl bankroto, ar gynimasis dėl bankroto paskelbimo, mūsų bankroto advokatas gali patarti, kaip pasirinkti geriausią požiūrį ir strategiją.

Greitasis meniu

Law & More padeda bankrutuojančių šalių direktoriams, akcininkams, darbuotojams ir kreditoriams. Mūsų komanda stengiasi imtis priemonių siekdama apriboti bankroto pasekmes. Mes galime patarti, kaip susitarti su kreditoriais, sudaryti galimybes atnaujinti paskolą ar padėti teisminiuose procesuose. Law & More siūlo šias su bankrotu susijusias paslaugas:

• patarimų dėl bankroto ar atidėjimo teikimas;
• susitarti su kreditoriais;
• paleidimas iš naujo;
• pertvarkymas;
• patarimai dėl direktorių, akcininkų ar kitų suinteresuotų šalių asmeninės atsakomybės;
• teismo proceso vykdymas;
• skolininkų bankroto bylos iškėlimas.

Jei esate kreditorius, mes galime padėti jums įgyvendinti sustabdymo, arešto ar įskaitymo teisę, į kurią turite teisę. Mes taip pat galime padėti jums įgyvendinti jūsų saugumo teises, tokias kaip įkeitimo ir hipotekos teisė, nuosavybės teisės išsaugojimo teisė, banko garantijos, užstatai ar veiksmai dėl bendros atsakomybės.

Jei esate skolininkas, mes galime padėti jums atsakyti į klausimus, susijusius su aukščiau paminėtomis teisių į apsaugą ir su tuo susijusia rizika. Mes taip pat galime patarti, kokiu mastu kreditorius turi teisę naudotis tam tikromis teisėmis ir padėti jums neteisėtai įgyvendinant šias teises.

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

Advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Atidėjimas

Pagal Bankroto įstatymą skolininkas, kuris tikisi, kad negalės sumokėti neapmokėtų skolų, gali kreiptis dėl atidėjimo. Tai reiškia, kad skolininkui suteikiama vėlavimas sumokėti. Šis atidėjimas gali būti suteiktas tik juridiniams ir fiziniams asmenims, kurie verčiasi savarankiška profesija ar verslu. Be to, to gali kreiptis tik skolininkas arba pati įmonė. Šio delsimo tikslas yra išvengti bankroto ir leisti įmonei toliau egzistuoti. Perdavimas suteikia skolininkui laiko ir galimybių susitvarkyti savo verslą. Praktiškai dėl šios galimybės dažnai susitarta dėl apmokėjimo su skolininkais. Todėl perdavimas gali pasiūlyti sprendimą gresiančio bankroto atveju. Tačiau skolininkams ne visada pavyksta susitvarkyti savo verslą. Todėl vėlavimas atlikti mokėjimą dažnai laikomas bankroto pirmtaku.

Bankroto įstatymas Nyderlanduose

bankroto

Remiantis Bankroto įstatymu, skolininkas, atsidūręs situacijoje, kad nesumokėjo, teismo nutartimi paskelbiamas bankrutavusiu. Bankroto tikslas yra padalinti skolininko turtą tarp kreditorių. Skolininku gali būti privatus asmuo, pavyzdžiui, fizinis asmuo, vienas asmuo arba bendrija, bet ir juridinis asmuo, pavyzdžiui, BV ar NV. Skolininkas gali būti paskelbtas bankrutavusiu, jei yra bent du kreditoriai. .

Be to, bent viena skola turi būti nesumokėta, tuo tarpu ji turėjo būti. Tokiu atveju yra reikalaujama skola. Bankrotas gali būti iškeliamas tiek paties pareiškėjo pareiškimu, tiek vieno ar kelių kreditorių prašymu. Jei yra priežasčių, susijusių su viešuoju interesu, prokuratūra taip pat gali iškelti bankroto bylą.

Paskelbus bankrotą, nemoki šalis praranda disponavimą ir valdymą savo turtu, priklausančiu bankroto bylai. Nemoki šalis nebegalės daryti jokios įtakos šiam turtui. Bus paskirtas patikėtinis; tai yra teisminis patikėtinis, kuriam bus pavesta valdyti ir likviduoti nemokų turtą. Taigi patikėtinis nuspręs, kas nutiks su bankrutuojančio asmens turtu. Gali būti, kad patikėtinis susitars su kreditoriais. Šiame kontekste galima susitarti, kad bent dalis jų skolų bus sumokėta. Jei tokio susitarimo nepavyksta pasiekti, patikėtinis tęs bankrotą. Turtas bus parduotas, o pajamos bus padalintos tarp kreditorių. Po atsiskaitymo juridinis asmuo, kuris paskelbtas bankrotu, bus likviduojamas.

Ar jūs turite spręsti bankroto įstatymus ir ar norėtumėte gauti teisinę paramą? Prašau susisiekti Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.