DAUGIDERISČINIS DERINYS TEISĖS TEISĖ

Dinamiška daugiadalykė Olandijos advokatų kontoraLaw & More yra dinamiška daugiadisciplinė Nyderlandų advokatų kontora ir mokesčių konsultantas, kurio specializacija yra Nyderlandų įmonių, komercinė ir mokesčių teisė. Amsterdam ir Eindhoven Mokslo parkas – Olandijos „Silicio slėnis“ Nyderlanduose.

Turėdamas omenyje Nyderlandų įmonių ir mokesčių aplinkybes, Law & More apjungia didelės įmonių ir mokesčių konsultavimo firmos žinias su dėmesiu detalėms ir pritaikytomis paslaugomis, kurių galite tikėtis iš butiko firmos. Savo paslaugų apimtimi ir pobūdžiu esame tikrai tarptautiniai ir dirbame su daugybe pažangių Olandijos ir tarptautinių klientų - nuo korporacijų ir institucijų iki atskirų asmenų.

Law & More savo žinioje turi specialią daugiakalbių teisininkų ir mokesčių patarėjų komandą, turinčią išsamių žinių Nyderlandų sutarčių teisės, Nyderlandų įmonių teisės, Nyderlandų mokesčių teisės, Nyderlandų darbo teisės ir tarptautinės nuosavybės teisės srityse. Firma taip pat specializuojasi mokesčių požiūriu efektyviame turto ir veiklos struktūrizavime, Nyderlandų energetikos įstatyme, Nyderlandų finansų įstatyme ir nekilnojamojo turto sandoriuose.

Nesvarbu, ar esate daugianacionalinė korporacija, MVĮ, besikuriantis verslas ar privatus asmuo, pastebėsite, kad mūsų požiūris išlieka tas pats: visiškas įsipareigojimas visada būti prieinamas ir reaguoti į jūsų poreikius. Mes siūlome ne tik techninę teisinę kompetenciją - mes teikiame sudėtingesnius, daugiadisciplininius sprendimus, turėdami individualizuotas paslaugas ir požiūrį.

Law & More taip pat teikia teisines ginčų sprendimo ir bylinėjimosi paslaugas įmonėms ir privatiems asmenims. Prieš atlikdamas visas teisines procedūras, jis atlieka gerai subalansuotą galimybių ir rizikos vertinimą. Tai padeda klientams nuo ankstyvojo etapo iki galutinio teisminio proceso etapo, pagrįstą savo darbą gerai apgalvota ir pažangia strategija. Firma taip pat veikia kaip vidinis įvairių Nyderlandų ir tarptautinių kompanijų teisininkas.

Be to, įmonė turi patirties vykdant sudėtingas derybų ir tarpininkavimo procedūras Nyderlanduose. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - mes siūlome savo klientams mokymo kursus įmonėje, pritaikytus jų darbuotojų poreikiams, įvairiomis teisinėmis temomis, kurios yra svarbios atitinkamai įmonei.

Kviečiame apsilankyti mūsų tinklalapyje, kuriame rasite daugiau informacijos apie Law & More. Jei norite aptarti konkretų teisinį klausimą ar turite klausimų apie mūsų paslaugas, nedvejodami susisiekite.

Mūsų įmonė yra LCS teisininkų tinklo, įsikūrusio Hagoje, Briuselyje ir Valensijoje, narė.

Ką klientai sako apie mus

Teisiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis

Mano situacija buvo išspręsta taip, kad galiu pasakyti tik tiek, kad rezultatas toks, kokio norėjau. Man padėjo patenkinti, o Aylin elgesys gali būti apibūdintas kaip tikslus, skaidrus ir ryžtingas.

10
Arsalanas
Mierlo

"Law & More laikosi ir spaudžia antrąją pusę “

Mūsų filosofija

Mūsų daugiadalykis požiūris į Olandijos teisines, advokato ir mokesčių konsultavimo paslaugas yra teisinis, komercinis ir praktinis. Mes visada pirmiausia įsiskverbiame į savo klientų verslo pagrindus ir poreikius. Numatydami jų reikalavimus, mūsų teisininkai gali teikti aukščiausio lygio profesionalias paslaugas.

Mūsų reputacija yra paremta tvirtu įsipareigojimu spręsti ir patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius, nepriklausomai nuo to, ar tai tarptautinės korporacijos, olandų įmonės, besiplečiančios novatoriškos įmonės ar privatūs asmenys. Mes stengiamės padėti klientams veiksmingiausiu būdu pasiekti jų tikslus, atsižvelgiant į dažnai sudėtingą tarptautinę aplinką, kurioje jie veikia ir plėtoja savo verslą.

Mūsų klientai yra visko, ką darome, centre. Law & More todėl yra visiškai atsidavęs kompetencijai kaip pagrindui, kuriuo remdamiesi mes nuolat ugdome savo profesinį patikimumą ir sąžiningumą. Nuo pat pradžių buvome įsipareigoję pritraukti talentingus ir atsidavusius teisininkus bei mokesčių konsultantus, kurie klientams teikia geriausius rezultatus ir kurių pasitenkinimas yra priešakyje, kas mes esame ir ką darome.

Mūsų filosofija

Istoriškai Nyderlandai visada buvo labai patraukli jurisdikcija struktūrizuoti savo veiklą ES ir visame pasaulyje, investuoti, plėtoti ir užsiimti verslu. Nyderlandai nuolat traukia daugybę technologinių ir modernių tarptautinių kompanijų, taip pat „pasaulio piliečių“.

mūsų Verslo klientas praktika orientuojama į daugybę tarptautiniu mastu veikiančių korporacijų, tokių kaip valstybinės ir privačios įmonės, įsteigtos Nyderlanduose ir tarpvalstybiniu mastu.

Šis  Privatus klientas praktika Law & More dėmesys sutelkiamas į pagalbą asmenims ir tarptautinėms šeimoms, kurios savo verslo veiklą formuoja pagal Nyderlandų jurisdikciją. Mūsų tarptautiniai klientai yra iš įvairių šalių ir įvairių sluoksnių. Jie yra sėkmingi verslininkai, aukštos kvalifikacijos emigrantai ir kitos asmenybės, turinčios interesų ir turto įvairiose jurisdikcijose.

Mūsų verslo ir privatūs klientai visada gauna vienodai aukštos kokybės pritaikytas, skirtas ir konfidencialias teisines paslaugas, specialiai sukurtas patenkinti jų konkrečius reikalavimus ir poreikius.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.