Olandijos advokatų asociacija

NOVA-logotipas

Nyderlandų advokatūra yra valstybinė teisininkų profesinė organizacija. Siekdama tinkamo teisingumo vykdymo, advokatūra skatina tinkamą teisininkų profesijos praktiką ir stebi advokatų teikiamų paslaugų kokybę.

Advokatūrą sudaro visi advokatai Nyderlanduose. Be to, Nyderlandai yra teisiškai suskirstyti į vienuolika regionų, kurie atstovauja teismų jurisdikcijai. Visi advokatai regione, kuriame jie turi savo biurus, sudaro vietinę advokatūrą. Advokatai Law & More žinoma, yra vietos ir nacionalinės advokatūros nariai.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.