Skyrybos be bendradarbiavimo

Skyrybos be partnerio bendradarbiavimo: jūsų sklandaus atsiskaitymo vadovas

Pradėti skyrybas niekada nėra lengva, ypač kai jūsų partneris nusprendžia nebendradarbiauti. Jūs norite skyrybų, bet jūsų partneris nesutinka. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, nesutarimų dėl skyrybų ar situacijų, kai bendravimas visiškai nutrūko. Nepaisant to, galite tęsti skyrybas be jų sutikimo. Jūs ir advokatas pateikiate teismui vienašališką prašymą tai padaryti.

Vienašalės skyrybos gali jaustis taip, lyg vieni susidurtumėte su kalnu teisinių iššūkių. Laimei, jums nereikia pereiti šio proceso vienam. Law & More siūlo patirtį ir paramą, kad atitrauktumėte šį sunkų laikotarpį.

Teisiniai veiksmai vienašalėje skyryboje

Pasisamdyti advokatą:
Pirmas žingsnis – pasitelkti patyrusį skyrybų advokatą. Mūsų teisininkai gali padėti jums per procesą ir užtikrinti, kad jūsų interesai būtų svarbiausi. 

Peticijos padavimas:
Jūsų advokatas pateiks teismui prašymą dėl santuokos nutraukimo. Tai nurodys, kad norite išsiskirti ir kodėl. Taip pat gali būti įtraukti tokie klausimai kaip alimentai, turto padalijimas ir susitarimai dėl vaikų.

Peticijos įteikimas:
Peticija turi būti oficialiai įteikta jūsų (buvusiam) partneriui. Tai reiškia, kad antstolis dokumentą turi įteikti jam asmeniškai.

Partnerio atsakymas:
Jūsų (buvęs) partneris gali atsakyti į peticiją pateikdamas atsiliepimą į ieškinį.

Teismo posėdis:
Prieš priimdamas sprendimą teisėjas išklausys abi šalis.

Rezultatas ir išvada

Teisėjui paskelbus santuokos nutraukimą, ji turi būti įregistruota civilinėje metrikoje. Nuo tada jūs oficialiai išsiskyrėte.

Bendri iššūkiai

Emocinis stresas: skyrybos dažnai sukelia emocinį įtampą. Svarbu ieškoti pagalbos iš draugų, šeimos ar terapeuto.

Teisinės komplikacijos: vienašalių skyrybų teisiniai aspektai gali būti sudėtingi. Pasikliaukite savo advokato žiniomis, kad išvengtumėte šių komplikacijų. 

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Vienašalės skyrybos, dar žinomos kaip skyrybos be partnerio, kelia specifinių iššūkių, tačiau turėdami tinkamą teisinę pagalbą ir pasiruošę galite žengti šį žingsnį. Mūsų teisininkai yra pasirengę padėti jums kiekviename žingsnyje ir užtikrinti, kad jūsų skyrybos vyktų kuo sklandžiau:

Asmeninis dėmesys: mes suprantame, kad kiekviena situacija yra unikali ir siūlome pritaikytus sprendimus, atitinkančius jūsų konkrečias aplinkybes.

Kruopštus pasiruošimas: užtikriname, kad visi jūsų teisiniai dokumentai būtų išsamūs ir tikslūs, kad galėtumėte būti stiprūs savo byloje.

Profesionalus atstovavimas: mūsų teisininkai turi didelę patirtį teismo salėje ir išsaugos jūsų interesus. 

At Law & More, mes suprantame, koks sudėtingas ir sudėtingas gali būti skyrybų procesas. Siūlome profesionalias teisines konsultacijas ir asmeninę, įsipareigojusią pagalbą, kuri padės jums atlikti šį procesą. Turite klausimų ar norite nedelsiant patarti? Jei taip, susisiekite su mumis.

Law & More