Prekės legaliai peržiūrėtos Paveikslėlis

Prekės apžiūrėtos legaliai

Kalbant apie turtą teisiniame pasaulyje, jis dažnai turi kitokią prasmę, nei esate įpratę. Prekės apima daiktus ir nuosavybės teises. Bet ką tai iš tikrųjų reiškia? Daugiau apie tai galite perskaityti šiame tinklaraštyje.

Prekės

Dalyko nuosavybė apima prekes ir nuosavybės teises. Prekes galima skirstyti į kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą. Kodeksas teigia, kad daiktai yra tam tikri objektai, kurie yra apčiuopiami žmonėms. Jūs galite turėti šiuos.

Kilnojamas turtas

Kilnojamasis turtas apima daiktus, kurie nėra fiksuoti, arba daiktus, kuriuos galite pasiimti su savimi. Tai apima namuose esančius baldus, tokius kaip stalas ar spinta. Kai kurie daiktai yra pagaminti pagal užsakymą namo kambariui, pavyzdžiui, įmontuota spinta. Tada neaišku, ar ši spinta priklauso kilnojamiesiems ar nekilnojamiesiems daiktams. Dažnai persikrausčius sudaromas sąrašas, kuriuos daiktus gali pasiimti buvęs savininkas.

Nekilnojamasis turtas

Kilnojamas turtas yra nekilnojamojo turto priešingybė. Jie yra nuosavybė, sujungta su žeme. Nekilnojamasis turtas nekilnojamojo turto pasaulyje taip pat vadinamas nekilnojamuoju turtu. Taigi tai reiškia dalykus, kurių negalima atimti.

Kartais nėra iki galo aišku, ar daiktas yra kilnojamas, ar nekilnojamasis. Tuomet svarstoma, ar daiktą galima išnešti iš namų nesugadinus. Pavyzdys yra įmontuota vonia. Jis tapo namo dalimi, todėl jį reikia perimti perkant namą. Kadangi yra keletas taisyklės išimčių, verta sudaryti visų daiktų, kuriuos reikia perimti, sąrašą.

Nekilnojamojo turto perleidimui reikalingas notarinis aktas. Namo nuosavybė pereina tarp šalių. Tam notarinis veiksmas pirmiausia turi būti įregistruotas viešuosiuose registruose, kuriais notaras pasirūpina. Po registracijos savininkas įgyja nuosavybės teisę į jį prieš visus.

Nuosavybės teisės

Turtinė teisė yra perleidžiama materialinė nauda. Nuosavybės teisių pavyzdžiai yra teisė sumokėti pinigų sumą arba teisė perduoti daiktą. Tai yra teisės, kuriomis vadovaudamiesi galite įvertinti pinigus, pavyzdžiui, pinigus savo banko sąskaitoje. Kai turite teisę nuosavybės teisėje, teisiniu požiūriu esate vadinamas „teisių turėtoju“. Tai reiškia, kad jūs turite teisę į gėrį.

Law & More