Pranešimas apie numatytąjį pavyzdį

Pranešimas apie numatytąjį pavyzdį

Deja, pakankamai dažnai nutinka taip, kad sutarties šalis nevykdo savo įsipareigojimų arba neįvykdo jų laiku ar tinkamai. A pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą suteikia šiai šaliai dar vieną galimybę (teisingai) įvykdyti per protingą laikotarpį. Pasibaigus atitinkamam terminui – nurodytam laiške – skolininkas yra numatytasis. Pavyzdžiui, įsipareigojimų nevykdymas reikalingas norint nutraukti sutartį arba reikalauti atlyginti žalą. Atsižvelgiant į aplinkybes, įsipareigojimų nevykdymas gali būti nereikalingas. Pavyzdžiai: situacijos, kai pasirodymas visam laikui neįmanomas, pavyzdžiui, fotografas, kuris nepasirodo vestuvėse. Kai kuriais atvejais įsipareigojimų nevykdymas prasideda nepranešus apie įsipareigojimų nevykdymą, pavyzdžiui, jei įsipareigojimams įvykdyti buvo nustatytas lemtingas terminas.

Galite naudoti toliau pateiktą laiško pavyzdį, kad paskelbtumėte, kad jūsų susitariančioji šalis nevykdo įsipareigojimų. Tačiau kiekviena situacija yra skirtinga; turite užpildyti laišką ir žinoti, kad esate atsakingas už jo turinį. Nepamirškite išsiųsti laiško registruotu paštu ir išsaugoti visus reikalingus įrodymus (kopiją, siuntimo įrodymą ir kt.).

[Miestas/kaimas, kuriame rašote laišką], [data]

Tema: Pranešimas apie įsipareigojimų neįvykdymą

Dear Sir / Madam,

Su jumis [data] sudariau [pridedama] sutartį [sąskaitos faktūros numerį galima pridėti skliausteliuose, jei reikia]. [Jūs / įmonės pavadinimas] nesilaikė susitarimo.

Sutartis įpareigoja [jūs/įmonės pavadinimas] [paaiškinti įsipareigojimus, kurių šalis neįvykdė. Atlikite tai šiek tiek visapusiškai, bet nesileiskite per daug detalių].

Pripažinsiu, kad neįvykdote įsipareigojimų ir siūlau dar vieną galimybę (tinkamai) įvykdyti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo dienos [atsižvelgiant į aplinkybes, terminą galite koreguoti; įstatymas reikalauja protingo termino]. Pasibaigus nustatytam laikotarpiui, prasidės įsipareigojimų nevykdymas, ir aš būsiu priverstas imtis teisinių veiksmų. Taip pat reikalauju įstatyminių palūkanų ir bet kokių neteisminio išieškojimo išlaidų ir žalos atlyginimo.

Pagarbiai,

[Jūsų vardas ir parašas]

[Įsitikinkite, kad jūsų adresas nurodytas laiške].

Turėtumėte žinoti, kad aukščiau pateiktas oficialus pranešimas yra paprastas ir tinka ne kiekvienai situacijai. Ar norėtumėte padėti parengti pranešimą apie įsipareigojimų nevykdymą ar būti visiškai atleistas nuo šios užduoties? Ar norėtumėte sužinoti, ar ir nuo kada galite reikalauti įstatymų nustatytų palūkanų ir žalos atlyginimo? Ar jums reikia paaiškinimo, ar būtina siųsti pranešimą apie įsipareigojimų nevykdymą, ar abejojate, ar jūsų situacijoje įsipareigojimų nevykdymas yra būtinas? Tada nedvejokite ir susisiekite Law & More. Mūsų teisininkai yra ekspertai sutarčių teisė ir mielai jums padės išspręsti visus jūsų klausimus ir rūpesčius.  

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.