Nyderlandų konstitucijos pakeitimas

Privatumui jautrios telekomunikacijos ateityje bus geriau apsaugotos

12 m. Liepos 2017 d. Nyderlandų senatas vienbalsiai pritarė vidaus reikalų ministro ir Karalystės santykių ministro pasiūlymui artimiausiu metu geriau apsaugoti el. Pašto privatumą ir kitas su privatumu susijusias telekomunikacijas. Nyderlandų konstitucijos 13 straipsnio 2 dalyje teigiama, kad telefono skambučių ir ryšių su telegrafu paslaptis yra neliečiama. Tačiau atsižvelgiant į pastaruosius didžiulius pokyčius telekomunikacijų sektoriuje, 13 straipsnio 2 dalį reikia atnaujinti.

Nyderlandų konstitucija

Pasiūlymas dėl naujo teksto yra toks: „visi turi teisę į savo korespondencijos ir telekomunikacijų paslapties gerbimą“. Pradėta taikyti Nyderlandų Konstitucijos 13 straipsnio pakeitimo procedūra.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.