1 m. Liepos 2017 d. Nyderlanduose keičiasi darbo įstatymai…

1 m. Liepos 2017 d. Nyderlanduose keičiasi darbo teisė. Su tuo susijusios sveikatos, saugos ir prevencijos sąlygos.

Darbo sąlygos yra svarbus darbo santykių veiksnys. Todėl darbdaviams ir darbuotojams gali būti naudingi aiškūs susitarimai. Šiuo metu sveikatos ir saugos tarnybų, įmonių gydytojų ir darbdavių sutartys yra labai įvairios, ir tai gali sukelti nepakankamą priežiūrą. Siekdama kovoti su šia situacija, vyriausybė įveda pagrindinę sutartį.

„Stappenplan Arbozorg“

Vyriausybė taip pat paskelbs „Stappenplan Arbozorg“. Šis planas turėtų užtikrinti tinkamą sveikatos ir saugos sistemos įgyvendinimą įmonėje. Šiame plane dalyvaus ne tik darbdavys, bet ir užimtumo patarėjas arba personalo atstovas ir išorės sveikatos ir saugos tarnyba.

Ar įdomu, kokias pasekmes jūsų organizacijai turės nauji teisės aktai? 13 m. Birželio 2017 d. Socialinių reikalų ir užimtumo ministerija pristatė skaitmeninį priemonių rinkinį „Darbo įstatymo pokyčiai“, kuriame rasite informacinius lapus, dokumentus ir animacijas apie teisės aktų pakeitimus.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.