AR TU IEŠKAI
TEISĖS FIRMA NYDERLANDUOSE?

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Esame įpratę dirbti vietiniams ir tarptautiniams klientams.

Patikrinta Aukštas aptarnavimo lygis kiekvienam klientui, fiziniams asmenims, taip pat įmonėms ar institutams.

Patikrinta Mes esame pasiekiami. Taip pat šiandien.

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam - Law & More

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Biuro vaizdasEsame dinamiška tarptautinio pobūdžio Nyderlandų advokatų kontora, kuri specializuojasi įvairiose Nyderlandų teisės srityse. Mes kalbame olandų, anglų, prancūzų, vokiečių, turkų, rusų ir ukrainiečių kalbomis. Mūsų įmonė siūlo paslaugas daugelyje teisės sričių įmonėms, vyriausybėms, institucijoms ir asmenims. Mūsų klientai yra iš Olandijos ir užsienio. Esame žinomi dėl savo atsidavusio, prieinamo, varomo ir nesąmoningo požiūrio.
Patikrinta Galite susisiekti Law & More faktiškai visais klausimais, kuriems jums reikia advokato ar patarėjo teisės klausimais.
Patikrinta Jūsų interesai mums visada yra svarbiausi;
Patikrinta Esame tiesiogiai pasiekiami;
Patikrinta Dėl susitikimų galima susitarti telefonu (+31403690680  or +31203697121 ), el. paštas (info@lawandmore.nl) arba naudodamiesi mūsų internetiniu įrankiu lawyerappointment.nl;
Patikrinta Mes taikome protingus tarifus ir dirbame skaidriai;
Patikrinta Turime biurus Eindhoven ir Amsterdam.

Ar jūsų konkretus klausimas ar situacija nėra mūsų svetainėje?
Nedvejodami susisiekite su mumis. Tikriausiai galime padėti ir jums.

Tomo Meeviso įvaizdis

Vadovaujantis partneris / advokatas

Advokatas

Teisės patarėjas

Mūsų teisininkų darbo metodas

1. Pažintis

Smalsu apie savo padėtį teisiniu klausimu ir ką Law & More gali padaryti už jus? Prašau susisiekti Law & More. Galite susipažinti ir pateikti klausimą mūsų teisininkams telefonu arba el. Paštu. Jei pageidaujate, jie paskirs jums susitikimą Law & More biuras.

2. Aptarti bylą

Paskyrimo teisėje ir biure metu mes su jumis toliau susipažinsime ir aptarsime jūsų teisinio klausimo aplinkybes ir galimus sprendimus. Portugalijos advokatai Law & More taip pat nurodys, ką jie gali konkrečiai padaryti jums ir kokie gali būti jūsų tolesni veiksmai.

3. Žingsnis po žingsnio planas

Kai nurodai Law & More norėdami atstovauti jūsų interesams, mūsų teisininkai sudarys paslaugų sutartį. Šioje sutartyje aprašomi susitarimai, kuriuos jie anksčiau aptarė su jumis. Jūsų bylą paprastai nagrinės advokatas, su kuriuo bendravote.

4. Bylos tvarkymas

Jūsų bylos nagrinėjimo būdas priklauso nuo jūsų teisinio klausimo, kuris gali būti susijęs, pavyzdžiui, su patarimo parengimu, sutarties vertinimu ar teisminių procedūrų vykdymu. At Law & More suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo padėtis yra skirtinga. Štai kodėl mes naudojame asmeninį požiūrį. Mūsų teisininkai visada stengiasi greitai išspręsti bet kokius teisinius klausimus.

Ką klientai sako apie mus

Dažnai užduodami klausimai

Ką kainuoja samdyti advokatą?

Advokato išlaidos priklauso nuo paskyrimo rūšies ir jo trukmės.

Mūsų teisinių paslaugų išlaidos paprastai nustatomos pagal valandinį įkainį ir yra periodiškai apmokestinamos. Tačiau kartais galima susitarti dėl fiksuotos kainos. Law & More yra pasirengęs iš anksto pateikti su užduotimi susijusių išlaidų sąmatą ar ataskaitą. Vėliau visada gausite aiškią praleistų valandų ir atliktų darbų specifikaciją.

Law & More taiko šiuos valandinius įkainius:
Advokatas 195 - 225 eurai
Partneris 250 € - 275 €

Visi tarifai be 21% PVM. Kainos gali būti keičiamos kasmet.
Law & More nėra susijęs su Nyderlandų teisinės pagalbos valdyba ir nesiūlo paslaugų pagal „papildymą“. Jei norite gauti subsidijuojamą teisinę pagalbą, patariama kreiptis į kitą advokatų kontorą.

Ką veikia advokatas?

Nesvarbu, koks teisinis klausimas, teisininkai Law & More gali padėti jums nuo bet kokio teisinio klausimo pradžios iki pabaigos, remiantis gerai apgalvota ir pažangiausia strategija. Nesvarbu, ar rengiate ir peržiūri teisinius dokumentus, ar teikia teisines konsultacijas jūsų atveju, Law & More ar yra tau! Mūsų advokatų kontora taip pat siūlo teisinių ginčų sprendimo ir bylinėjimosi paslaugas tiek įmonėms, tiek asmenims ir atlieka subalansuotas galimybių ir rizikos vertinimus prieš visus teisinius procesus. Be to, Law & More ne tik siūlo jums teisines paslaugas kaip patarėjas ir teisėjas, bet ir jums prieinamas kaip sparingo partneris.

Kiekvienu teisiniu klausimu advokatai Law & More taikyti aiškią strategiją, susidedančią iš keturių žingsnių: susipažinimo, bendro atvejo aptarimo, žingsnis po žingsnio plano įgyvendinimo ir bylos nagrinėjimo.

Kaip greitai man padės?

Mūsų teisininkai yra įpratę dirbti greitai, todėl niekada nereikės ilgai laukti atsakymo į jūsų el. Laišką ar vieno iš mūsų darbuotojų telefono skambučio. Greitis ir kompetencija mums yra nepaprastai svarbūs, todėl galite pasikliauti greitu ir tikslingu bendravimu bei teisinio klausimo sprendimu.

Geriausios Law & More komanda dirba praktiškai ir asmeniškai tiek tarptautinėms, tiek nacionalinėms įmonėms ir privatiems asmenims. Mūsų biurai yra Eindhoven ir Amsterdam dirbame ilgomis darbo valandomis, dirbame vakarais ir savaitgaliais: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 10 val. ir šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9 iki 5 val.

Kada jums reikia advokato?

Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, susidūręs su teisine problema ir norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Tuomet protinga pasikviesti advokatą. Galų gale, nesvarbu, ar esate verslininkas, ar asmuo, bet koks teisinis klausimas gali turėti didelį finansinį, materialų ar nematerialų poveikį jūsų verslui ar jūsų gyvenimui. At Law & More, suprantame, kad kiekvienas teisinis klausimas yra vienas per daug. Todėl, skirtingai nei dauguma advokatų kontorų, Law & More siūlo jums ką nors papildomo. Kadangi dauguma advokatų kontorų žino tik ribotą mūsų įstatymų dalį ir reguliariai dirba darbus, Law & More siūlo jums, be išsamių ir specifinių teisinių žinių, greitą aptarnavimą ir asmenišką požiūrį. Pavyzdžiui, mūsų teisininkai yra šeimos teisės, darbo teisės, įmonių teisės, intelektinės nuosavybės, nekilnojamojo turto ir atitikties sričių ekspertai. Kalbant apie verslą, Law & More veikia įvairių pramonės šakų, transporto, žemės ūkio, sveikatos priežiūros ir mažmeninės prekybos verslininkams.

Ar norite žinoti ką? Law & More kaip advokatų kontora Eindhoven gali padaryti už jus? Tada susisiekite Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės. Galite susitarti

• telefonu: +31403690680 or +31203697121
• elektroniniu paštu: info@lawandmore.nl
• per Law & More: https://lawandmore.eu/appointment/

Kaip sužinoti, kurio advokato man reikia?

Kuris advokatas jums reikalingas, paprastai priklauso nuo jūsų teisinio klausimo pobūdžio. Pavyzdžiui, ar turite klausimų apie savo įmonę? Tada jums reikia advokato, kuris specializuojasi bendrovių teisėje. Ar jūsų teisinis klausimas yra tarptautinio pobūdžio? Tada jums geriau su advokatu, kuris specializuojasi tarptautinės teisės srityje. Taip pat reikėtų pažymėti, kad dauguma teisinių klausimų yra susiję su daugiau nei viena teisės sritimi, todėl svarbu įsitraukti į advokatą, kuris išmano kiekvieną iš susijusių teisės sričių.

Law & More yra advokatų kontora, veikianti įmonių, intelektinės nuosavybės ir technologijų, taip pat darbo, šeimos, imigracijos ir nekilnojamojo turto teisės srityse. Be didelių žinių apie Olandijos (procesinę) teisę, Law & More taip pat yra tarptautinė savo apimtimi ir pobūdžiu. Siekdami suteikti klientams kuo geresnes paslaugas, turime specialią daugiakalbių teisininkų ir teisininkų komandą, kalbančią anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, turkų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

Ieškote kitos teisės srities? Tada pažiūrėkite į mūsų ekspertų puslapį, kuriame pateikiamos visos mūsų teisės sritys. Mūsų teisininkai yra visų paminėtų sričių ekspertai ir mielai jums padės bet kurioje srityje.

Law & More