AR TU IEŠKAI
TEISĖS FIRMA NYDERLANDUOSE?

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Esame įpratę dirbti vietiniams ir tarptautiniams klientams.

Patikrinta Aukštas aptarnavimo lygis kiekvienam klientui, fiziniams asmenims, taip pat įmonėms ar institutams.

Patikrinta Mes esame pasiekiami. Taip pat šiandien.

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam - Law & More

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Esame dinamiška tarptautinio pobūdžio Nyderlandų advokatų kontora, kuri specializuojasi įvairiose Nyderlandų teisės srityse. Mes kalbame olandų, anglų, prancūzų, vokiečių, turkų, rusų ir ukrainiečių kalbomis. Mūsų įmonė siūlo paslaugas daugelyje teisės sričių įmonėms, vyriausybėms, institucijoms ir asmenims. Mūsų klientai yra iš Olandijos ir užsienio. Esame žinomi dėl savo atsidavusio, prieinamo, varomo ir nesąmoningo požiūrio.
Patikrinta Galite susisiekti Law & More faktiškai visais klausimais, kuriems jums reikia advokato ar patarėjo teisės klausimais.
Patikrinta Jūsų interesai mums visada yra svarbiausi;
Patikrinta Esame tiesiogiai pasiekiami;
Patikrinta Dėl susitikimų galima susitarti telefonu (+31403690680  or +31203697121 ), el. paštas (info@lawandmore.nl) arba naudodamiesi mūsų internetiniu įrankiu lawyerappointment.nl;
Patikrinta Mes taikome protingus tarifus ir dirbame skaidriai;
Patikrinta Turime biurus Eindhoven ir Amsterdam.

Ar jūsų konkretus klausimas ar situacija nėra mūsų svetainėje?
Nedvejodami susisiekite su mumis. Tikriausiai galime padėti ir jums.

Office Law & More vaizdas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Partneris / advokatas

Advokatas

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

Nora

Eindhoven

10

Puikus

Aylin yra viena geriausių skyrybų advokatų, kuri visada yra pasiekiama ir pateikia išsamius atsakymus. Nors mums teko valdyti savo procesą iš skirtingų šalių, su sunkumais nesusidūrėme. Ji labai greitai ir sklandžiai valdė mūsų procesą.

Ezgi Balikas

"Harlem

10

Puikus darbas Aylin

Labai profesionalus ir visada efektyvus bendraujant. Šauniai padirbėta!

kregždė

Lelystad

10

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

mieke

Hoogeloonas

10

Puikus rezultatas ir malonus bendradarbiavimas

Pristačiau savo bylą LAW and More ir buvo padedama greitai, maloniai ir, svarbiausia, veiksmingai. Esu labai patenkinta rezultatu.

Sabine

Eindhoven

10

Labai gerai tvarko mano bylą

Norėčiau labai padėkoti Aylin už jos pastangas. Esame labai patenkinti rezultatu. Klientė visada yra jos centre ir mums labai gerai padėjo. Išmanantis ir labai geras bendravimas. Tikrai rekomenduoju šį biurą!

Sahin kara

Veldhovenas

10

Teisiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis

Mano situacija buvo išspręsta taip, kad galiu pasakyti tik tiek, kad rezultatas toks, kokio norėjau. Man padėjo patenkinti, o Aylin elgesys gali būti apibūdintas kaip tikslus, skaidrus ir ryžtingas.

Arsalanas

Mierlo

10

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

vera

Helmond

10

Labai išmanantys ir draugiški žmonės

Labai puikus ir profesionalus (juridinis) aptarnavimas. Communicatie en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen durys dhr. Tomas Meevis ir mw. Aylin Selamet. Trumpai tariant, turėjau gerą patirtį dirbant su šiuo biuru.

Mehmetas

Eindhoven

10

Puikus

Labai draugiški žmonės ir labai geras aptarnavimas… kitaip negaliu pasakyti, kad tai labai padėjo. Jei taip atsitiks, būtinai grįšiu.

Jacky

Bree

10

Mūsų teisininkų darbo metodas

Smalsu apie savo padėtį teisiniu klausimu ir ką Law & More gali padaryti už jus? Prašau susisiekti Law & More. Galite susipažinti ir pateikti klausimą mūsų teisininkams telefonu arba el. Paštu. Jei pageidaujate, jie paskirs jums susitikimą Law & More biuras.

Paskyrimo teisėje ir biure metu mes su jumis toliau susipažinsime ir aptarsime jūsų teisinio klausimo aplinkybes ir galimus sprendimus. Portugalijos advokatai Law & More taip pat nurodys, ką jie gali konkrečiai padaryti jums ir kokie gali būti jūsų tolesni veiksmai.

Kai nurodai Law & More norėdami atstovauti jūsų interesams, mūsų teisininkai sudarys paslaugų sutartį. Šioje sutartyje aprašomi susitarimai, kuriuos jie anksčiau aptarė su jumis. Jūsų bylą paprastai nagrinės advokatas, su kuriuo bendravote.

Jūsų bylos nagrinėjimo būdas priklauso nuo jūsų teisinio klausimo, kuris gali būti susijęs, pavyzdžiui, su patarimo parengimu, sutarties vertinimu ar teisminių procedūrų vykdymu. At Law & More suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo padėtis yra skirtinga. Štai kodėl mes naudojame asmeninį požiūrį. Mūsų teisininkai visada stengiasi greitai išspręsti bet kokius teisinius klausimus.

Dažnai užduodami klausimai

Advokato išlaidos priklauso nuo paskyrimo rūšies ir jo trukmės.

Mūsų teisinių paslaugų išlaidos paprastai nustatomos pagal valandinį įkainį ir yra periodiškai apmokestinamos. Tačiau kartais galima susitarti dėl fiksuotos kainos. Law & More yra pasirengęs iš anksto pateikti su užduotimi susijusių išlaidų sąmatą ar ataskaitą. Vėliau visada gausite aiškią praleistų valandų ir atliktų darbų specifikaciją.

Law & More taiko šiuos valandinius įkainius:

Advokatas 195 - 225 eurai

Partneris 250 € - 275 €

Visi tarifai be 21% PVM. Kainos gali būti keičiamos kasmet.

Law & More nėra susijęs su Nyderlandų teisinės pagalbos valdyba ir nesiūlo paslaugų pagal „papildymą“. Jei norite gauti subsidijuojamą teisinę pagalbą, patariama kreiptis į kitą advokatų kontorą.

Nesvarbu, koks teisinis klausimas, teisininkai Law & More gali padėti jums nuo bet kokio teisinio klausimo pradžios iki pabaigos, remiantis gerai apgalvota ir pažangiausia strategija. Nesvarbu, ar rengiate ir peržiūri teisinius dokumentus, ar teikia teisines konsultacijas jūsų atveju, Law & More ar yra tau! Mūsų advokatų kontora taip pat siūlo teisinių ginčų sprendimo ir bylinėjimosi paslaugas tiek įmonėms, tiek asmenims ir atlieka subalansuotas galimybių ir rizikos vertinimus prieš visus teisinius procesus. Be to, Law & More ne tik siūlo jums teisines paslaugas kaip patarėjas ir teisėjas, bet ir jums prieinamas kaip sparingo partneris.

Kiekvienu teisiniu klausimu advokatai Law & More taikyti aiškią strategiją, susidedančią iš keturių žingsnių: susipažinimo, bendro atvejo aptarimo, žingsnis po žingsnio plano įgyvendinimo ir bylos nagrinėjimo.

Mūsų teisininkai yra įpratę dirbti greitai, todėl niekada nereikės ilgai laukti atsakymo į jūsų el. Laišką ar vieno iš mūsų darbuotojų telefono skambučio. Greitis ir kompetencija mums yra nepaprastai svarbūs, todėl galite pasikliauti greitu ir tikslingu bendravimu bei teisinio klausimo sprendimu.

Šis Law & More komanda dirba praktiškai ir asmeniškai tiek tarptautinėms, tiek nacionalinėms įmonėms ir privatiems asmenims. Mūsų biurai yra Eindhoven ir Amsterdam dirbame ilgomis darbo valandomis, dirbame vakarais ir savaitgaliais: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 10 val. ir šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9 iki 5 val.

Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, susidūręs su teisine problema ir norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Tuomet protinga pasikviesti advokatą. Galų gale, nesvarbu, ar esate verslininkas, ar asmuo, bet koks teisinis klausimas gali turėti didelį finansinį, materialų ar nematerialų poveikį jūsų verslui ar jūsų gyvenimui. At Law & More, suprantame, kad kiekvienas teisinis klausimas yra vienas per daug. Todėl, skirtingai nei dauguma advokatų kontorų, Law & More siūlo jums ką nors papildomo. Kadangi dauguma advokatų kontorų žino tik ribotą mūsų įstatymų dalį ir reguliariai dirba darbus, Law & More siūlo jums, be išsamių ir specifinių teisinių žinių, greitą aptarnavimą ir asmenišką požiūrį. Pavyzdžiui, mūsų teisininkai yra šeimos teisės, darbo teisės, įmonių teisės, intelektinės nuosavybės, nekilnojamojo turto ir atitikties sričių ekspertai. Kalbant apie verslą, Law & More veikia įvairių pramonės šakų, transporto, žemės ūkio, sveikatos priežiūros ir mažmeninės prekybos verslininkams.

Ar norite žinoti ką? Law & More kaip advokatų kontora Eindhoven gali padaryti už jus? Tada susisiekite Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės. Galite susitarti

• telefonu: +31403690680  or +31203697121
• elektroniniu paštu: info@lawandmore.nl
• per Law & More: https://lawandmore.eu/appointment/

Kuris advokatas jums reikalingas, paprastai priklauso nuo jūsų teisinio klausimo pobūdžio. Pavyzdžiui, ar turite klausimų apie savo įmonę? Tada jums reikia advokato, kuris specializuojasi bendrovių teisėje. Ar jūsų teisinis klausimas yra tarptautinio pobūdžio? Tada jums geriau su advokatu, kuris specializuojasi tarptautinės teisės srityje. Taip pat reikėtų pažymėti, kad dauguma teisinių klausimų yra susiję su daugiau nei viena teisės sritimi, todėl svarbu įsitraukti į advokatą, kuris išmano kiekvieną iš susijusių teisės sričių.

Law & More yra advokatų kontora, veikianti įmonių, intelektinės nuosavybės ir technologijų, taip pat darbo, šeimos, imigracijos ir nekilnojamojo turto teisės srityse. Be didelių žinių apie Olandijos (procesinę) teisę, Law & More taip pat yra tarptautinė savo apimtimi ir pobūdžiu. Siekdami suteikti klientams kuo geresnes paslaugas, turime specialią daugiakalbių teisininkų ir teisininkų komandą, kalbančią anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, turkų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

Ieškote kitos teisės srities? Tada pažiūrėkite į mūsų ekspertų puslapį, kuriame pateikiamos visos mūsų teisės sritys. Mūsų teisininkai yra visų paminėtų sričių ekspertai ir mielai jums padės bet kurioje srityje.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.